Uudised ja meedia

#andmebaasid #Tartu2024 #kooliõpilasele #pressiteade
Kolmapäeval, 1. mail algab esimene loodusvaatluste minimaraton koolidele. Tegemist on Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia algatusega, mis kutsub õpilasi kooliümbruse või muu paiga elurikkust kaardistama ja oma vaatlustest teada andma.
#Tartu2024 #ühiskonnale #uudis
Järjekorras seitsmes loodusvaatluste maraton toimub sel aastal 8.–9. juunini. Vaatlusaladest saab teada anda 8. maini.
#kultuur #uudis
3. maist kuni 10. juunini toimuval Tartu Ülikooli botaanikaaia näitusel „Hiiumaa imelised ülased“ saab tutvuda Hiiumaa loodusest leitud kollase ülase ja võsaülase vormidega, mille liigisisene mitmekesisus on arvatavasti maailmas ainulaadne.
#koostöö #ühiskonnale #uudis
Tartu Ülikooli loodusmuuseumi püsinäitusest on valminud 3D digitaalne teisik. Muuseumi saab nüüd külastada veebis igal ajal ning kõikjalt. Lisaks on muuseumis kohapeal külastajate käsutuses interaktiivne taskugiid teemaekskursioonidega.

Loe kõiki Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia uudiseid

Lugema

Ajakirjanikule

Dokumendid

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia dokumendid: põhikiri, arengukava, aastaaruanded ja logod.

Vaata lähemalt